BOJÍTE SE, ŽE OPĚT PŘIBERETE KVŮLI VŠEM DOBROTÁM, KTERÉ VÁS PŘES VÁNOCE OBKLOPÍ?

I my v jsmeFFMenu rádi mlsáme, a proto jsme připravili zdravé a lahodné fitness cukroví, se kterým můžete promlsat celé Vánoce, aniž byste se museli obávat nadbytečných kilogramů 🙂
Bílou mouku jsme nahradili celozrnnou a grahamovou, místo rafinovaného bílého cukru používáme ovocné cukry a javorový sirup, nemáme tučné krémy, pečeme bez barviv, konzervantů a zákeřných E, mléčnou čokoládu jsme nahradili karobem, naše cukroví vám bude chutnat!

ZAMILUJTE SE DO CELOZRNNÉ MOUKY

Na rozdíl od bílé mouky má celozrnná mouka zachovány všechny součásti zrn, proto obsahuje mnohem více vlákniny, vitamínů B, D a E, enzymů, minerálních látek a stopových prvků, o které je běžná bílá mouka ochuzena. Vyšší obsah vlákniny zasytí na delší dobu, navíc působí jako prevence civilizačních chorob trávicí soustavy (zácpa nebo rakovina tlustého střeva). Cukroví upečené z mouky grahamové je navíc hříšně sladké, ale přesto stejně prospěšné pro tělo.

MLSEJTE JEN KAROBOVOU ČOKOLÁDU

Váš mlsný jazýček nepozná rozdíl mezi mléčnou a karobovou čokoládou. Na karobové čokoládě si mohou pochutnávat i alergici na kravské mléko. Všem přináší mimořádnou porci báječných chutí plných živin, má příznivý vliv na trávení a snižuje hladinu cholesterolu v krvi. Na rozdíl od kakaa po ní nebudete mít tep jako po maratonu, večer usnete klidným spánkem a nepřekvapí vás ani nečekaná hyperaktivita 🙂

NA ČEM SI POCHUTNÁTE?

Datlové placičky z ovesných vloček, kokosové “Rafaelo”, linecké citronové – křehké linecké koláčky s ořechy, vosí hnízda, ořechové trubičky, vanilkové rohlíčky s ořechy, vánoční roládka.

Cukroví lze objednat od 1 kg za cenu 890 Kč/kg do 01. 12. 2022, k dispozici bude v termínech 19. – 22. 12. 2022. Můžete si jej vyzvednout u jednoho z našich partnerů nebo nechat doručit až domů spolu se svým jsmeFFMenu.

Objednávka

Pro tento region hledáme zastoupení

Využijte našich zkušeností a léty ověřených postupů. Přidej se k nám.
Tomáš Volf