O nás

jsme FITNESS FOOD MENU

Vratili jsme se až do roku 2009, kdy manželé Volfovi ve Znojmě zakládají historicky první Fitness Food Menu. Naše značka v čele s výkonným ředitelem Tomášem Volfem zaznamenala od doby svého vzniku velký progres, který podtrhuje otevření 23 nových poboček v České republice i zahraničí. Abychom mohli odbavit všechny nové poptávky, rozhodli jsme se v loňském roce spojit síly se společností FFMENU s.r.o. Tento krok však nepřinesl očekávaný pozitivní efekt, protože společnost FFMENU s.r.o. dobře neplnila svoji roli.

Vaše spokojenost a maximální kvalita našeho jídla jsou pro nás jediné měřítko správně odvedené práce. Proto jsme se rozhodli odstoupit od společného obchodního modelu tzv. franchisingu. Nadále budeme pokračovat výlučně pod naší původní značkou Fitness Food Menu tak, jak ji znáte a  máte rádi.

Na nových webových stránkách www.jsmeffmenu.cz najdete znovu svoje oblíbené stravovací programy, originální fitness food menu, ale i doporučení odborníků, nový obsah pro inspiraci a motivaci. Nabídku i obsah budeme opět tvořit společně s vámi, s týmem našich nutričních poradců, lékařů, konzultantů, sportovců, trenérů i kuchařů.

Děkujeme, že žijete zdravě!

DOMENI s.r.o.

Labská 133, Pardubice – Bílé Předměstí, 53002

IČ: 28824784
DIČ: CZ28824784

Spisová značka:
C 29772/KSHK Krajský soud v Hradci Králové

Pro tento region hledáme zastoupení

Využijte našich zkušeností a léty ověřených postupů. Přidej se k nám.
Libor Coufal